До списку новин
16 Липня

Omega 3 - для здоров’я Ваших улюбленців

Кожен турботливий власник кота чи собаки бажає здоров’я своєму улюбленцю, щоб він  не тільки гарно виглядав, а і гарно розвивався та почував себе все своє життя.

Риб'ячий жир, з гарантованим вмістом Омега 3 (жирні кислоти) – це один з найпопулярніших препаратів, який господарі домашніх тварин купують для своїх вихованців.

Жирні кислоти Омега 3 – це:

- альфа-ліноленова кислота (ALA);

- ейкозапентаєнова кислота (EPA);

- докозагексаєнова кислота (DHA).

Джерелом ALA є рослинні олії – кукурудзяна, ріпакова та лляна.

EPA і DHA містяться, в основному, в морських джерелах включаючи риб'ячий жир, а також фітопланктон і морські водорості та є незамінні для тварин. Ці кислоти у собак виробляються лише в обмежених кількостях, і ще гірше синтезуються у котів. 

Омега 3 для собак та котів значно покращує стан шкіри та шерсті, зменшує процеси запалення при захворюваннях суглобів і серця, допомагає при аутоімунних порушеннях, захворюваннях шлунково-кишкового тракту та нирок, покращує імунну відповідь та нормалізує багато інших показників здоров’я тварин.

PERFECT VIT&MIN Omega3+ з риб’ячим жиром - має гарантований вміст EPA і DHA, а також містить вітаміни А, D і Е. Препарат, також, має безліч переваг для здоров'я наших улюбленців, бо оптимально збалансований за складом, а сировину вироблено авторитетною компанією за найвищими стандартами якості GMP, HACCP, IFFO RS, і ще жир у препараті захищений  капсулою  від окислення та інших  факторів.


Останні статті

24 Вересня Дегельмінтизація кіз та овець

Дегельмінтизація кіз та овець

22 Вересня  «Ветсинтез» на бізнес форумі WSAVA٠USAVA CE 2021

«Ветсинтез» на бізнес форумі WSAVA٠USAVA CE 2021

15 Вересня Блохи у домашніх улюбленців

Блохи у домашніх улюбленців