До списку новин


05 Листопада

Респіраторні захворювання свиней в осінньо-зимовий період

Останній осінній місяць, як завжди, характеризується нестабільною погодою і готує нас до майбутніх зимових холодів.

Тварини також складно, як і людям, переживати цей період, який сприяє розвитку різних інфекційних та простудних захворювань. Різкі та часті перепади температур, підвищена вологість – ідеальне середовище для поширення інфекцій у свинарських комплексах в осінньо-зимовий період.

Одні з найчастіших захворювань цього періоду – респіраторні, які мають тривалий негативний ефект на здоров'я та продуктивність свиней. Ці захворювання завдають свинарській галузі величезних економічних збитків.

До найбільш поширених інфекційних хвороб свиней належать:

- пастерельоз,

- гемофілозний полісерозит,

- ензоотична пневмонія,

- актинобацилярна плевропневмонія,

- мікоплазмоз.

Ці захворювання мають високий ступінь зараження, при цьому відбувається широке ураження дихальних шляхів, часто спостерігається великий відсоток смертності тварин.

Всім відомо, що збудники респіраторних інфекцій мають неоднакову чутливість до антибіотиків, тому доцільно застосовувати для лікування препарати широкого спектра дії.

Компанія ТОВ «Ветсинтез» пропонує для лікування респіраторних інфекцій свиней широку лінійку препаратів:

Бовікен, Фловет 30%, Доксифлор, Міфлор – ін'єкційні препарати для швидкого усунення інфекції та попередження її поширення;

Фловет 200, Метацин, Пневмосепт, Тилоциклінвет, Тілміковет 25% - водорозчинні препарати для масових обробок поголів'я на тваринницьких фермах.

Своєчасна діагностика захворювання та правильно підібране лікування забезпечить успіх у боротьбі з респіраторними захворюваннями свиней.


Останні статті

27 Квітня Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

21 Лютого Ми на АгроВесна 2022

Ми на АгроВесна 2022

17 Лютого Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез

Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез