До списку новин


09 Листопада

Лікування захворювань печінки у котів та собак

Важко недооцінити важливість здоров'я печінки для підтримки організму наших домашніх улюбленців.

Печінка – орган, який виконує безліч функцій: бере участь у метаболізмі жирів, білків, вуглеводів та вітамінів, руйнує та виводить токсини з організму, виробляє жовчні кислоти, які беруть участь у травленні.

Захворювання печінки немає характерної клінічної картини, тому господарі тварин найчастіше відносять ці симптоми до інших проблем зі здоров'ям.

Частими ознаками при проблемах з печінкою у кішок та собак можуть бути:

- погіршення апетиту,

- млявість,

- порушення травлення та періодичне блювання,

- жовтушність слизових оболонок,

- анемія,

- збільшення живота,

- болючість живота в правому підребер'ї.

Правильний діагноз може встановити лише ветеринарний лікар, спираючись на клінічні симптоми, аналізи та ультразвукове обстеження.

Найпоширеніші захворювання печінки:

- гепатит,

- гепатози,

- цироз,

- жовчокам'яна хвороба.

Причинами захворювань печінки можуть бути бактерії, віруси, паразити та найпростіші, токсини, велика кількість ліків, пухлини, діабет, закупорка жовчовивідних шляхів тощо, також проблеми виникають при неправильному харчуванні та порушенні обміну речовин.

При лікуванні захворювань печінки часто треба відновити водно-електролітний баланс, провести детоксикаційну терапію, знеболювання та використовувати препарати, що стимулюють відновлення функцій органу. Обов'язковою умовою комплексного підходу в лікуванні захворювань печінки є тривала спеціальна дієта та харчові добавки і препарати, що підтримують та відновлюють функцію клітин печінки. На щастя, клітини печінки мають властивість відновлюватися.

Компанія «Ветсинтез» пропонує використовувати кормову добавку Гепасан-ВС –  комбінація амінокислот, вітамінів та мікроелементів, яка допомагає відновити функції печінки, сприяє нормалізації травлення, запобігає розвитку деструктивних процесів та нормалізує обмін речовин. Ваш вихованець, кіт чи собака, завдяки правильному лікуванню та дотриманню дієти, будуть здорові, активні та будуть вас радувати ще багато років.


Останні статті

27 Квітня Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

21 Лютого Ми на АгроВесна 2022

Ми на АгроВесна 2022

17 Лютого Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез

Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез