До списку новин
21 Квітня

Підтримка функціонування печінки тварин

Печінка один з найважливіших органів не тільки травлення, але і обмінних процесів в організмі тварин, процесів кровотворення, захисту організму від надлишку шкідливих речовин, підтримки в фізіологічній рівновазі факторів ендокринної та імунної регуляції, контролю діяльності серцево-судинної системи та інше. Тож, дуже важливо своєчасно підтримувати функціонування органу і мінімізувати вплив негативних факторів на його діяльність.
Гепаксин - гепатопротектор, що має сукупнi фармакологiчнi властивості окремих складових iз вираженою стимулюючою, захисною та жовчогiнною дiєю на печiнку, i покращує її функцiонування та метаболiзм, оптимiзуючи основнi фiзiологiчнi процеси.
Застосовують для тварин самостiйно або в складi комплексної терапiї при гострих та хронiчних захворюваннях печiнки рiзної етiологiї, для нормалiзацiї функцiї i регенерацiї клiтин печiнки пiсля ендо- та екзотоксикозiв, при соматичних або iнфекцiйних захворюваннях, для зниження гепатотоксичної дiї лікарських засобiв, пришвидшення відновлення печiнки у періоди iнтенсивного перевантаження, нормалiзацiї обмiну речовин, пiдвищення загальної резистентностi та продуктивностi, профiлактики та лiкування у стресовий перiод, пришвидшення росту при вiдгодiвлi тварин.
Застосування препарату призводить до пiдвищення витривалостi органiзму, полiпшення функцiї серця, зменшення пiдшкiрного жиру, збiльшення м'язової маси за рахунок пришвидшення обмiнних процесiв у клiтинах, покращення проникнення вітамінів, мiнералiв до клітин та виведення продуктiв розпаду.
Препарат зменшує ризик виникнення жирової дистрофiї печiнки, нефрозу, мiокардозу, запобiгає виникненню стресiв (теплового, транспортного та iн.), пiдвищує апетит та засвоєння кормiв, покращує травлення та всмоктування жирiв, що особливо важливо у перiод інтенсивного росту тварин.


Останні статті

09 Травня Зі святом Перемоги

Зі святом Перемоги

06 Травня Дерматити та екземи у тварин

Дерматити та екземи у тварин

02 Травня Вітаємо з Великоднем!

Вітаємо з Великоднем!