До списку новин
23 Квітня

В компанії «Ветсинтез» відбувся семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів

Минулого тижня в компанії «Ветсинтез» відбувся семінар з підвищення кваліфікації наших лікарів ветеринарної медицини, менеджерів з продажу та інших фахівців з найпоширеніших захворювань свиней.

Спікер цього заходу - один з кращих фахівців напряму, лікар ветеринарної медицини, консультант зі свинарства Олексій Шептуха.

На семінарі ми розглядали найпоширеніші неприємності, з якими може зіткнутися ветеринарний лікар на свинарському підприємстві починаючи з проблем з запліднюваністю свиноматок і ремонтних свинок, захворюваннями, які можуть провокувати аборти або патології плода у свиноматок, інфекційними та іншими захворюваннями підсисних поросят, проблемами, які виникають в період відлучки поросят від свиноматки, хворобами поросят на дорощуванні, як інфекційного так і неінфекційного походження і закінчуючи захворюваннями свиней на відгодівлі. Ми розбирали не тільки самі хвороби, причинно-наслідковий зв'язок, але і правильну постановку діагнозу, спираючись на результати розтину і диференціальну діагностику, а також можливі шляхи вирішення цих проблем в господарствах.

Такий підхід до проблематики захворювань свиней дозволив нам розробити варіанти комплексного вирішення проблем на свинарських фермах, для поліпшення економічних показників підприємств наших клієнтів.


Останні статті

09 Травня Зі святом Перемоги

Зі святом Перемоги

06 Травня Дерматити та екземи у тварин

Дерматити та екземи у тварин

02 Травня Вітаємо з Великоднем!

Вітаємо з Великоднем!