До списку новин
06 Травня

Дерматити та екземи у тварин

Дерматити - це узагальнена назва комплексу запальних реакцій всіх шарів шкіри без утворення висипу. Часто дерматит досить складно відрізнити від екземи, хронічного рецидивуючого дерматозу, що характеризується захворюванням поверхневих шарів, висипом і сильною сверблячкою.

Шкіра виконує захисну функцію і покрита мікроорганізмами, які є нормальним мікробіомом шкіри. Якщо мікроклімат, захисні функції організму або цілісність шкіри змінюються, бактерії починають активно розмножуватися, що призводить до бактеріального дерматиту. Алергічний дерматит може мати спадковий характер, розвинутися на тлі поганої екології, може бути наслідком паразитування бліх, кліщів, також наслідком астми, діабету, гормональних порушень або аутоімунних захворювань. Травматичний дерматит виникає після контакту з подразником, пов'язаний з расчесами, забоями.

Клінічні прояви дерматитів у собак і кішок можуть бути різноманітні і залежати від первинної причини захворювання. Найчастіше, на шкірі з'являється почервоніння, облисіння шкіри, струпи, скоринки, висип, набряки, свербіж, гіперпігментація, дерматити часто супроводжуються расчесами або хворобливими відчуттями, турбують тварину, іноді зустрічається ексудація.

Лікування як дерматиту, так і екземи полягає в проведенні місцевої обробки уражених ділянок шкіри і здійсненні системного медикаментозного лікування.

Для зовнішньої обробки шкіри пропонуємо новинку від компанії «Ветсинтез» спрей «Антизуд», що містить антибактеріальні, знеболюючі та протиалергічні компоненти і сприяє швидкому загоєнню уражених ділянок шкіри, а також для системного лікування дерматитів суспензію «Антизуд» яка, завдяки наявності протизапального компоненту, вітамінів, метіоніну і бурштинової кислоти, надає комплексну дію на роздратовану шкіру, швидко усуває неприємні відчуття сухості, свербіж і дискомфорт у тварин.


Останні статті

11 Червня Найбільша в Україні та Східній Європі агропромислова виставка «АГРО-2021»

Найбільша в Україні та Східній Європі агропромислова виставка «АГРО-2021»

10 Червня Прибуткове свинарство 2021

Прибуткове свинарство 2021

08 Червня Літо – прекрасний час для прогулянок та активного відпочинку

Літо – прекрасний час для прогулянок та активного відпочинку