До списку новин
16 Липня

Omega 3 - для здоров’я Ваших улюбленців

Кожен турботливий власник кота чи собаки бажає здоров’я своєму улюбленцю, щоб він  не тільки гарно виглядав, а і гарно розвивався та почував себе все своє життя.

Риб'ячий жир, з гарантованим вмістом Омега 3 (жирні кислоти) – це один з найпопулярніших препаратів, який господарі домашніх тварин купують для своїх вихованців.

Жирні кислоти Омега 3 – це:

- альфа-ліноленова кислота (ALA);

- ейкозапентаєнова кислота (EPA);

- докозагексаєнова кислота (DHA).

Джерелом ALA є рослинні олії – кукурудзяна, ріпакова та лляна.

EPA і DHA містяться, в основному, в морських джерелах включаючи риб'ячий жир, а також фітопланктон і морські водорості та є незамінні для тварин. Ці кислоти у собак виробляються лише в обмежених кількостях, і ще гірше синтезуються у котів. 

Омега 3 для собак та котів значно покращує стан шкіри та шерсті, зменшує процеси запалення при захворюваннях суглобів і серця, допомагає при аутоімунних порушеннях, захворюваннях шлунково-кишкового тракту та нирок, покращує імунну відповідь та нормалізує багато інших показників здоров’я тварин.

PERFECT VIT&MIN Omega3+ з риб’ячим жиром - має гарантований вміст EPA і DHA, а також містить вітаміни А, D і Е. Препарат, також, має безліч переваг для здоров'я наших улюбленців, бо оптимально збалансований за складом, а сировину вироблено авторитетною компанією за найвищими стандартами якості GMP, HACCP, IFFO RS, і ще жир у препараті захищений  капсулою  від окислення та інших  факторів.


Останні статті

31 Липня День безпородної собаки

День безпородної собаки

27 Липня Грмецид-ВС – надійний дезінфектант

Грмецид-ВС – надійний дезінфектант

25 Липня Вітаємо з Днем робітника торгівлі!

Вітаємо з Днем робітника торгівлі!