До списку новин
24 Вересня

Дегельмінтизація кіз та овець

Прийшла осінь. Для всіх власників кіз і овець, а також фермерських господарств закінчується сезон випасу на пасовищах. Випас на пасовищі овець і кіз – це не тільки забезпечення тварин поживними речовинами, а ще й ризик зараження гельмінтними інвазіями.

Зараження тварин гельмінтами відбувається при випадковому поїданні з кормом проміжних господарів - мурах, слимаків, равликів, також безпосередньо яєць глистів. Гельмінти вражають не тільки шлунково-кишковий тракт, але і легені, печінку та інші органи. Заражені глистами тварини дають менше молока, у них зменшуються прирости ваги, тварини стають більш сприйнятливі до інфекційних захворювань, у них погіршується якість м'яса, вовни і т.д.

Для профілактики глистних інвазій обробляти тварин необхідно від двох разів на рік, перед початком пасовищного сезону та після його закінчення (в залежності від ситуації), а також при лабораторному підтвердженні захворювання або виявленні яєць гельмінтів в калі.

Для профілактичної та вимушеної дегельмінтизації дрібної рогатої худоби компанія «Ветсинтез» пропонує препарат Гельмавет - таблетки з комбінованим складом, які ефективні проти максимальної кількості паразитів, безпечні та зручні у застосуванні.


Останні статті

19 Жовтня «Ветсинтез» на CLUB №1 FEST

«Ветсинтез» на CLUB №1 FEST

08 Жовтня Мастити у корів

Мастити у корів

05 Жовтня Бал хризантем з Ветсинтез

Бал хризантем з Ветсинтез