До списку новин


17 Лютого

Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез

Багаторічна та надійна співпраця - один із ключових факторів успіху компанії «Ветсинтез».

11 лютого у м. Харків в готельно-ресторанному комплексі Iris art Hotel, відбулася зустріч з дистриб’юторами та партнерами компанії з усієї України.

Захід відкрила головний виконавчий директор групи компаній «Ветсинтез», Нестеренко Світлана Юріївна,  та розповіла про наш розвиток, досягнення у 2021 році, амбітні плани компанії, якість продукції і довгострокову співпрацю з нашими партнерами.

В ході заходу розглянуто актуальні питання у сфері ветеринарії.

Операційний директор, Тищенко Олексій, розкрив важливу тему про зміни в законодавстві у зв’язку з прийняттям нової редакції Закону України «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин».

Керівник відділу продажів «Ветсинтез», Сікало Максим Володимирович, поділився секретом в досвіді підбору та адаптації персоналу на прикладі нашої компанії.

Із доповіддю виступив Яговкін Андрій, національний менеджер, та розповів про зміни у структурі відділу продажів компанії, що сприятимуть більш ефективній співпраці, про цілі компанії та стратегію роботи на майбутній рік.

Product менеджер компанії «Ветсинтез», Орлова Надія, доповіла про новинки продукції 2021 року та анонсувала нові препарати, що розширять асортимент у 2022 році.

Захід завершився дружньою вечерею з живою музикою та теплим спілкуванням із нашими партнерами та клієнтами.

«Ветсинтез» – 22 роки надійного партнерства!


Останні статті

27 Квітня Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

21 Лютого Ми на АгроВесна 2022

Ми на АгроВесна 2022

17 Лютого Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез

Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез