08 Жовтня

Мастити у корів

Економічні збитки від маститів для тваринницьких підприємств важко недооцінити.

Це сумарні показники, які складаються з недоотримання молока, погіршення сортності та зниження вартості молока відповідно, витрат на лікування та проведення профілактичних заходів для тварин. На збитки також впливає стадія запального процесу і те, наскільки запущене захворювання, наслідком цього може бути і передчасна вибраковка корів, які не реагують на терапію або втрачають здатність до лактації через деструктивні зміни в тканинах молочної залози. Також, сюди можна віднести неможливість реалізувати генетично закладений потенціал корів молочного напряму селекції.

Мастит корів частіше реєструють в підприємствах, що мають високий рівень механізації і автоматизації виробництва з інтенсивною експлуатацією тварин. При цьому, на таких молочно-товарних фермах і комплексах розробляється протимаститна програма, адаптована під вирішення проблем з маститами саме в цьому господарстві. Правильний вибір препаратів, заснований на лабораторному визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів, буде запорукою ефективного лікування та мінімізації економічних втрат.

Компанія «Ветсинтез» може запропонувати широку лінійку препаратів для лікування маститів:

- Мастивет,

- Цефтіомст-L,

- Коцефен,

- Бовікен,

- Кетоніл,

- Цефтіофур,

- Неоксол.

Ці препарати задовільнять самі високі вимоги до якості та ефективності, і дозволять мінімізувати фінансові втрати підприємств. 


Попередні публікації

27 Квітня Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

Комплексний підхід у лікуванні захворювань шкіри

21 Лютого Ми на АгроВесна 2022

Ми на АгроВесна 2022

17 Лютого Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез

Зустріч з дистриб’юторами та партнерами Ветсинтез