Кетоніл ® (розчин для ін'єкцій)

Кетоніл ® (розчин для ін'єкцій)
Кетоніл ® (розчин для ін'єкцій)
Інгрідієнти: Кетопрофен
Застосування: ін'єкційний
Тип препарату: Протизапальний

Опис

Рідина від безбарвного до світло - жовтого кольору зі специфічним запахом складових.

Cклад

1 мл препарату містить діючої речовини:

кетопрофен –  100,0 мг

Фармакологічні властивості 

Кетопрофен - не стероїдний протизапальний препарат групи карбонових кислот, похідних пропіонової кислоти. Має протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Кетопрофен є подвійним інгібітором процесу запалення. Механізм дії пов'язаний з блокуванням синтезу простагландинів, ліпооксигенази, протибрадикініновою активністю, стабілізацією лізосомальних мембран, значним гальмуванням активності нейтрофілів.

Кетопрофен - це болезаспокійливий засіб, який впливає на центральну і периферичну нервову систему, пригнічує дію брадикініну, вазоділататора і медіатора болю.

У коней кетопрофен нейтралізує ефект ендотоксинів і протидіє кишковим судомам, які викликає брадикінін.

Кетопрофен швидко всмоктується. Понад 98 % зв'язується з білками плазми крові і накопичується в запалених тканинах. У корів пікові рівні в плазмі (8,025 ± 1,9 мкг/мл) досягаються менш ніж за одну годину після введення. Істотні концентрації кетопрофену знайдено в синовіальній рідині і його рівень тут вище, ніж в плазмі, а період напіввиведення в 2-3 рази вище, ніж в плазмі. Кетопрофен метаболізується в печінці до не значних біологічно активних метаболітів, а 90 % виводиться з сечею у вигляді сполук глюкуроніду.

Показання до застосування

Застосовують для комплексного лікування великої рогатої худоби при гострих і хронічних формах запальних процесів кістково-м'язової системи, органів дихання, молочних залоз. 

Для комплексного лікування спортивних коней при гострих і хронічних формах запальних процесів опорно-рухового апарату зокрема: кульгавість травматичного походження, артрит, артроз, травми суглобів (розтягнення зв'язок, синовіт), переломи, тендиніт, ураження копит (пододерматит, кульгавість), після хірургічного запалення. Симптоматична терапія колік.

Комплексне лікування свиней при синдромі ММА (метрит - мастит - агалактия), станах, викликаних гострими та хронічними формами запальних процесів кістково-м'язової системи, органів дихання.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують внутрішньом'язово або внутрішньовенно в дозах:

- велика рогата худоба - внутрішньом'язово або внутрішньовенно 1 раз на добу з розрахунку 3 мл препарату на 100 кг маси тіла протягом 1-3 діб;

- спортивні коні - внутрішньовенно 1 раз на добу з розрахунку 1 мл препарату на 45 кг маси тіла протягом 3-5 діб.

Для лікування тварин при колыках достатньо одноразового введення. При необхідності повторна ін'єкція можлива тільки за умови додаткового обстеження тварини;

- свині - 1 раз на добу з розрахунку 3 мл препарату на 100 кг маси тіла протягом 1-3 діб.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з виразкою дванадцятипалої кишки і геморагічним синдромом.

Не застосовувати тваринам з гострою нирковою недостатністю.

Не застосовувати тваринам з алергічними проявами до кетопрофену.

Не застосовувати лошатам у віці молодше, ніж 15 діб.

Не застосовувати препарат жеребним кобилам.

Не застосовувати для продуктивних коней, м'ясо яких призначене для споживання людям.

Застереження 

Не застосовувати препарат одночасно з препаратами групи кислот карбонових, похідними кислоти пропіонової, сечогінними засобами, антикоагулянтами.

М'ясо, призначене для вживання людям, використовувати через 4 доби після застосування препарату.

До зазначеного терміну продукцію утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, згідно з висновком лікаря ветеринарної медицини.

Для молока період виведення відсутный.

Форма випуску

Розчин у флаконах з нейтрального скла марки НС-1, НС-2, УСП-1, які закриті гумовими пробками під алюмінієвими ковпачками вмістом по 10, 20, 50 і 100 мл, вкладені в картонні коробки.

Зберігання

Сухе, темне , недоступне для дітей , місце при температуре від 5 ° до 25 °С.

Термін придатності 

2 роки .
З початого флакону препарат необхідно використати протягом 7 діб.

Написати огляд