Тримератинвет Форте

Тримератинвет Форте
Тримератинвет Форте
Інгрідієнти: Сульфадимидин,триметоприм
Застосування: Оральний
Тип препарату: Антибактерыальний

Опис

Порошок від білого до сірого кольору зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

1 г препарату містить діючої речовини:

сульфадимидин – 200,0 мг;

триметоприм – 40,0 мг.

Фармакологічні властивості 

АТС vet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01EW03 - комбінації сульфаніламідів і триметоприму. Сульфадимидин (сульфадимезин) і триметоприм.

Тримератинвет Форте порошок - комбінований препарат, до складу якого входять сульфадимидин і триметоприм. Ефективність препарату обумовлена ​​дією вищевказаних компонентів, які в поєднанні проявляють синергічну дію, в результаті чого активність препарату значно вище, ніж активність окремо взятих компонентів.

Сульфадимидин і триметоприм діють бактеріостатично на більшість грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в тому числі: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Salmonella spp., E. coli, Pasteurella spp., Serpulina hyodysenteriae, Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae.

Механізм дії полягає в послідовному пригніченні ферментів, які беруть участь в синтезі фолієвої кислоти, тим самим, пригнічуючи синтез тимидину бактеріальної клітини. Сульфадимидин блокує перетворення параамінобензойної кислоти в дигідрофолієву, а триметоприм блокує перетворення дигідрофолієвої кислоти в тетрагідрофолієву шляхом пригнічення дігідрофолату редуктази. Сульфадимидин і триметоприм добре розподіляються в організмі, проникають через плаценту. При запаленні мозкових оболонок концентрація може досягати 50% від концентрації в сироватці крові. Сульфадимидин і триметоприм виводяться через нирки шляхом клубочкової фільтрації і канальцевої секреції, метаболізуються в печінці. Сульфадимидин, головним чином, ацетилюється і кон'югується з глюкуроновою кислотою, триметоприм метаболізується до оксиду і гідроксильних метаболітів.

Показання до застосування 

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, кішок та свійської птиці (курей-бройлерів і ремонтного молодняка) при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечостатевої системи, а також ускладнень після вірусних хвороб, післяопераційних і посттравматичних інфекцій, викликаних мікроорганізмами, чутливими до триметоприму і сульфадимидину. 

Спосіб застосування та дози 

Перорально з питною водою, молоком, замінником молока або кормом в дозах:

- телята віком до 3-х місяців - 0,5 г препарату на 10-20 кг маси тіла тварини протягом 3-5 діб;

- ягнята і козенята до 3-х місяців - 0,5 г препарату на 5-10 кг маси тіла тварини протягом 3-5 діб;

- свині - 0,5 г препарату на 5-10 кг маси тіла тварини протягом 3-5 діб;

- собаки, кішки - 0,5 г препарату на 5-10 кг маси тіла тварини протягом 3-5 діб;

- свійська птиця (бройлери і ремонтний молодняк птиці) - 1,0-1,25 г препарату на 10 кг маси тіла або 0,5 кг препарату на 1000 л питної води щодня протягом 4-7 діб.

При тяжкому перебігу хвороби у свійської птиці дозу можна збільшити до 0,75 кг препарату на 1000 л питної води щодня протягом 4-7 діб.

Застосовують з інтервалом 24 години.

Матковий розчин для домашньої птиці готують в співвідношенні не менше 10 л води на 0,5 кг препарату, для цього необхідно в невелику ємність налити не менше 10 л питної води і безперервно помішуючи невеликими порціями додавати препарат. Перемішувати до повного розчинення препарату. Для більш швидкого розчинення порошку використовувати теплу питну воду. Приготований таким чином матковий розчин (препарат:вода питна - 0,5:10) відразу ж додають до необхідної кількості питної води відповідно до норм споживання води для окремих вікових категорій птиці. Щодня готують свіжий розчин препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до сульфадимидину і триметоприму.

Не застосовувати тваринам з порушенням функцій печінки і нирок, а також при дискразії крові.

Не застосовувати курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.

Застереження 

Забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 7 діб (велика рогата худоба, вівці, кози, свині) і через 2 доби (птиця) після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Пакети з поліетиленової плівки за ГОСТ 10354 або ГОСТ 16337 або іншої полімерної плівки по 1 г, 2 г, 10 г, 50 г, 100 г, 500 г і 1 кг.

Контейнери по 100 і 500 г, 1 кг.

Зберігання 

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5° С до 25° С.

Термін придатності

3 роки.

Написати огляд