Гермецид-ВС

Гермецид-ВС
Гермецид-ВС
Інгрідієнти: дідецилдіметиламоній хлорид, глутаровий альдегід, бензалконій хлорид
Застосування: аерозольне розпилення
Тип препарату: Дезінфіктант

Опис

Світло-жовта, прозора, однорідна, малов'язка рідина з характерним запахом без сторонніх включень. При зберіганні допускається невеликий осад.

Склад

Діючі речовини:

дідецілдіметиламоній хлорид - 2,25%;

глутаровий альдегід - 15%;

бензалконій хлорид - 8%.

Допоміжні речовини: поверхнево - активні речовини (ПАР), ортофосфорна кислота, вода.

Фармакологічні властивості 

Препарат не містить формальдегід, хлор і фенол. Завдяки 3 активним інгредієнтам володіє широким протимікробним спектром впливу проти різних типів мікроорганізмів: бактерій, вірусів, грибків. Активний в жорсткій воді і ефективний в будь-яких умовах, зокрема в умовах забруднення. Економічний у використанні, володіє противірусним ефектом уже при 0,5% концентрації. Відмінно піниться, добре зволожує поверхню. Має тривалу дію і не викликає звикання мікроорганізмів, що гарантує стабільний результат дезінфекції.

Препарат може використовуватися в присутності тварин і безпечний для навколишнього середовища. Препарат біорозкладається.

Показання до застосування 

Застосовується на птахофабриках, свино-комплексах і тваринницьких фермах, підприємствах харчової промисловості, комбікормових заводах, сільськогосподарських і комунальних господарствах, ветеринарних клініках, в місцях громадського харчування для дезінфекції обладнання, інкубаторів, забійних цехів, холодильних камер, систем вентиляції, приміщень, включаючи підлоги, стіни, стелі, а також для дезінфекції одягу, взуття та автотранспорту, при перевозі тварин, зерна, комбікормів, продуктів харчування.

Препарат застосовується методом аерозольного розпилення у вигляді гарячого туману, шляхом нанесення піни, холодного аерозольного розпилення, дрібно-крапельного зрошення. Також може застосовуватися методом ручної обробки.

Спосіб застосування та дози

Робочі розчини готують шляхом додавання відповідних кількостей до водопровідної води. При розрахунку концентрації робочих розчинів засіб приймають за 100% речовину.

Для профілактичної дезінфекції проти мікобактерій туберкульозу, кишкової палички, сальмонели, синьогнійної палички, золотистого стафілококу використовують робочий розчин 0,1-0,25 % (з витратою 0,1-0,5 л/м2) експозиція 30-40 хвилин.

Для вимушеної дезінфекції проти інфекційних захворювань і вірусів використовують робочий розчин 0,5 % (з витратою 0,3 л/м2, нанесення піни 0,2 л/м2) експозиція 60 хвилин.

Для вимушеної дезінфекції проти особливо небезпечних хвороб (пташиного грипу, класичної та африканської чуми свиней, вірусу Тальфана, хвороби Ауєскі, вірусу ящура, вірусу Ньюкасла, вірусу контагіозного гепатиту собак, інфекційної анемії курчат, інфекційному бурсите курей і реовирусної інфекції птахів) використовують робочий розчин 0,5-1,0 % (з витратою 0,3-0,5 л/м2, нанесення піни 0,1-0,3 л/м2) експозиція 60 хвилин.

Для профілактичної, вимушеної, заключної дезінфекції методом туманоутворення (аерозольного розпилення) використовують робочий розчин (в 1 л Гермецід-ВС додають 3 л води на 1000 м3 обсягу кімнати) експозиція не менше 3-х годин.

Для санації приміщення в присутності тварин і птахів рекомендується використовувати механічний аерозольний генератор холодного туману. Обробку необхідно проводити 0,5 % розчином препарату Гермецід-ВС. Норма витрат - 2-5 мл робочого розчину на 1 м3. Для поліпшення поширення туману в робочий розчин можна вводити гліцерин з розрахунку 5-10 % від загального обсягу. Обробку слід проводити при вимкненій вентиляції. У разі неможливості повного відключення вентиляції або створення герметичних умов в приміщенні, обсяг робочого розчину може бути збільшений до 25 мл на 1м3.

Дезінфекція яйєць і яєчної тари проводиться методом зрошення або аерозольним методом з використанням розчину 0,1-0,25 %.

Заповнення дезбар'єрів 0,5 % в міру необхідності і висихання (2 - 3 рази на тиждень).

Застереження 

Персонал, який працює з дезинфікуючим засобом, повинен дотримуватися основних правил гігієни і безпеки, прийнятих при роботі з дезінфікуючими засобами.

Всі роботи з Гермецид-ВС необхідно проводити з використанням спецодягу та засобів індивідуального захисту (респіратор або промисловий протигаз, герметичні окуляри, гумові рукавички). Під час роботи не пити, не курити, не їсти. Після закінчення роботи необхідно ретельно вимити обличчя і руки з милом, рот прополоскати водою.

При випадковому попаданні дезінфікуючого засобу на шкіру або слизові оболонки його необхідно відразу змити проточною водою з милом. У разі виникнення алергічних реакцій та/або при випадковому попаданні засобу в організм людини необхідно негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати листівку-вкладиш або етикетку).

Форма випуску

Флакони з полімерних матеріалів по 200 мл та 1 л, каністри або банки по 5 та 10 л, бочки по 20, 30, 50 та 200 л.

Зберігання 

Зберігати в упаковці виробника в критому вентильованому складському приміщенні при температурі від 5 ° С до 25 ° С. Захищати від сонячного світла. Не змішувати з іншими речовинами. Тримати окремо від лікарських препаратів, харчових продуктів, в місцях недоступних для дітей.

Термін придатності 

2 роки з дати виготовлення.

Термін придатності робочого розчину - 14 діб.

Написати огляд