Тиловет 20% (розчин для ін'єкцій)

Тиловет 20% (розчин для ін'єкцій)
Тиловет 20% (розчин для ін'єкцій)
Інгрідієнти: Тилозину тартрат
Застосування: ін'єкційний
Тип препарату: Антибіотик

Опис

Масляниста рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

1 мл препарату містить діючої речовини:

тилозину тартрат – 200,0 мг.

Фармакологічні властивості 

АТС vet класифікаційний код QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.

QJ01FA90 - Тилозин. Тилозин - антибіотик групи макролідів, активний проти грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Diplococcus spp., Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Neisseria spp., Bacteriodes nodosus, Moraxella bovis, Pasteurella spp., Spirochetа spp.). Особливо чутливі до тилозину мікоплазми (Mycoplasma gallisepticum, M. hyopneumoniae, M. synoviae, M. meleagridis, M. agalactiae, M. bovigenitalium), а також хламідії (Chlamydia spp.) і рикетсії (Rickettsia spp.). Механізм дії препарату полягає в блокуванні синтезу білків в бактеріальної клітини шляхом утворення комплексу з 50S-субодиницями рибосом.

Після внутрішньом'язового введення максимальна концентрація в сироватці крові спостерігається через 0,5-1 годину. Терапевтична концентрація зберігається в організмі протягом 24 годин. Метаболізується в основному в печінці, виводиться, головним чином, з сечею і жовчю, також з молоком тварин.

Показання до застосування 

Велика рогата худоба: лікування тварин, хворих на гастроентерит, дифтерит, некротичним пододерматит, метрит, мастит, артрит і пневмонію, викликані мікроорганізмами, чутливими до тілозину.

Вівці, кози: лікування тварин, хворих бронхопневмонією, інтерстиціальною пневмонією, плевропневмониєю, контагіозною агалактією, хламідіоз, артритом, викликаними мікроорганізмами, чутливими до тілозину.

Свині: лікування свиней, хворих на ензоотичну бронхопневмонію, бешиху, дизентерію, лептоспірозом, синдром ММА, атрофічний риніт, артрит, які викликані мікроорганізмами, чутливими до тилозину.

Собаки, коти: лікування тварин, хворих на пневмонію, риніт, ларингіт, тонзиліт, бронхіт, отит, екзему, цистит, метрит, біогенний дерматит, лептоспірозом, викликані мікроорганізмами, чутливими до тілозину.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньом'язово в дозі:

- велика рогата худоба - 0,25 мл препарату на 10 кг маси тіла один раз на добу;

- вівці, кози - 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла один раз на добу;

- свині - 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла один раз на добу;

- собаки, кішки - 0,1-0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла один раз на добу.

Курс лікування 3 - 5 діб.

Протипоказання

Підвищена чутливість до тилозину.

Препарат не застосовувати коням.

Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами і лінкоміцином.

Не застосовувати тваринам з порушенням функцій печінки і нирок.

Застереження 

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 21 добу після останнього застосування препарату.

Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Флакони з нейтрального скла марки НС-1, НС-2, УСП-1 закриті гумовими пробками під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 і 200 мл. Вторинна упаковка - картонна коробка.

Зберігання 

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5° С до 25° С.

Термін придатності 

2 роки.

Після першого відбору з флакона препарат необхідно використати протягом 14 діб, в умовах зберігання в темному місці при температурі від 0° до 5° С.

Написати огляд