Кокцидол (порошок для перорального застосування, мікрогранульований)

Кокцидол (порошок для перорального застосування, мікрогранульований)
Кокцидол (порошок для перорального застосування, мікрогранульований)
Інгрідієнти: клопідол
Застосування: перорально
Тип препарату: Кокцидіостатик

Опис

Порошок мікрогранульований від світло-коричневого до жовтувато-коричневого кольору зі слабким специфічним запахом.

Склад

1 г препарату містить діючої речовини:

клопідол - 250,0 мг.

Фармакологічні властивості 

ATC vet QP 51, антипротозойні ветеринарні препарати.

Антипротозойний ветеринарний препарат. Виявляє антікокцідіозну дію по відношенню до еймерій, які паразитують на птаху, в т. ч. Eimeria tenella, E. acervulina, E. necatrix, E. maxima, E. mivati, E. brunetti, E. mitis, E. рraecox, Е. adenoides, E. maleagrimitis і E. allopavonis.

Діюча речовина препарату, клопідол, відноситься до групи піридінола, проявляє найбільшу антикокцідіозную активність на ранніх стадіях життєвого циклу еймерій - фаза спорозоїтів і трофозоїтів (1-2 доби). Якщо препарат починають застосовувати пізніше, ніж через 24 години після зараження, то його активність значно знижується.

При пероральному застосуванні клопідол практично не всмоктується в травному каналі і проявляє свою дію на слизовій і підслизовій оболонках кишківника. Терапевтична концентрація підтримується протягом усього періоду застосування препарату. Максимальна концентрація клопідола виявляється в печінці та нирках. Клопідол виводиться з організму в незміненому вигляді з сечею і калом.

Кокцидол за ступенем впливу на організм відноситься до малотоксичних речовин (4-й клас безпеки).

Сумісний з вітамінами і кормовими добавками, які використовують в птахівництві.     

Показання до застосування

Профілактика еймеріозів курей (курчат-бройлерів, ремонтного молодняка) і індиків, що викликаються:

- Eimeria tenella, E. acervulina, E. necatrix, E. maxima, E. mivati, E. brunetti, E. mitis, E. praecox, Е. adenoides, E. maleagrimitis і E. gallopavonis.

Спосіб застосування та дози 

 Препарат Кокцидол вводять в раціон і застосовують в дозі 0,5 кг препарату на 1 тонну корму (еквівалентно 0,0125% клопідола):

- курчатам-бройлерам з першого дня життя протягом всього періоду вирощування, виключаючи з раціону за 5 днів до забою;

- ремонтному молодняку ​​курей та індиків з першого тижня життя до 16-тижневого віку.

Для забезпечення рівномірного розподілу добову дозу препарату ретельно перемішують з невеликою кількістю комбікорму, а потім вводять при ретельному перемішуванні в корм, розрахований на добову норму. Препарат Кокцидол застосовують у відповідності зі стандартними схемами годування, прийнятими в господарствах. Корм з препаратом повинен бути єдиним джерелом корму для птиці протягом профілактичного використання препарату.

Протипоказання

Не застосовувати птиці при несучості!

Не застосовувати для племінної птиці!

Застереження

Забій птиці на м'ясо дозволяють через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни і безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

Всі роботи з препаратом Кокцидол необхідно проводити з використанням спецодягу та засобів індивідуального захисту (гумові рукавички, захисні окуляри, респіратор або захисна маска). Під час роботи не пити, не курити, не їсти! Після закінчення роботи необхідно ретельно вимити обличчя і руки з милом, рот прополоскати водою.

Людям з гіперчутливістю до клопідолу необхідно уникати прямого контакту з препаратом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно відразу змити проточною водою з милом. У разі виникнення алергічних реакцій та/або при випадковому попаданні препарату в організм людини необхідно негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати листівку-вкладиш препарату або етикетку).

Форма випуску

Пакети з поліетиленової плівки по 50, 100, 500 г, 1 кг і мішки по 5, 10, 20 і 25 кг.

Контейнери полімерні по 100, 500 г і 1 кг.

Зберігання 

Зберігають препарат в заводській упаковці в сухому темному, недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 ° С. 

Термін придатності 

4 роки від дати виробництва.

Написати огляд