Офлоксацинвет 10% (розчин для ін'єкцій)

Офлоксацинвет 10%  (розчин для ін'єкцій)
Офлоксацинвет 10% (розчин для ін'єкцій)
Інгрідієнти: Офлоксацин 
Застосування: ін'єкційний
Тип препарату: Антибіотик

Опис

Прозора, масляниста рідина від безбарвного до світло-жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючої речовини:
офлоксацин — 100,0 мг.

Фармакологічні властивості

Діючою речовиною препарату є антибіотик офлоксацин, антибіотик групи фторхінолонів. Офлоксацин активний по відношенню до грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, а особливо проти: Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter spp., Citrobacter spp., Klebsiella spp., Proteusspp., Serratia spp., Campylobacter spp., Pseudomonas aeruginosa , Yersinia spp., Vibrio spp., Aeromonas spp., Haemophilus spp., до препарату також чутливі: Brucella spp., Chlamydia trachomatis, Staphylococcus spp., (включаючи пенициліназо-продукуючі та метицилін-резистентні штами) Mycoplasma spp. і Mycobacterium spp. Механізм дії препарату полягає в пригніченні бактеріальної ДНК-гірази (топоізомерази ІІ), таким чином, зупиняючи процес спіралізації і синтезу ДНК.

Показання до застосування 

Лікування тварин, хворих септицемією, артритом, поліартритом, менінгітом, маститом, дерматитом, вторинними інфекціями при вірусних захворюваннях, а також при захворюваннях органів дихання (тонзиліт, трахеїт, пневмонія, бронхіт, риніт, синусит, бронхопневмонія), травного тракту (гастрит, ентерит, перитоніт), сечостатевої системи (нефрит, пієліт, пієлонефрит, уретрит, метрит, уроцістіт), які викликані мікроорганізмами, чутливими до офлоксацину.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньом'язово в дозі 0,25 мл препарату на 10 кг маси тіла. Застосовують препарат з інтервалом 24 години, курс лікування 3 - 5 діб. 

Протипоказання

Підвищена чутливість до офлоксацину.

Не застосовувати тваринам з порушенням функції нирок і печінки.

Не застосовувати одночасно з тетрациклінами, макролідами, лінкозамідами, хлорамфенікол, а також з нестероїдними протизапальними засобами.

Не застосовувати для лікування коней.

Не застосовувати собакам дрібних порід до 8 - місячного віку, собакам великих порід до 18 - місячного віку, котам до 8-місячного віку в зв'язку з негативною дією на утворення кісткової тканини.

Не лікувати тварин з ознаками захворювань центральної нервової системи.

Застереження 

Препарат не рекомендований тваринам в період вагітності. Застосування препарату допускається тільки в тому випадку, коли ефект від застосування перевищує можливі негативні наслідки.

У місці введення препарату можливий набряк і больова реакція, при виникненні цих симптомів застосування припиняють і призначають десенсибілізуючу терапію.

Якщо після введення препарату є набряк і больова реакція, рекомендується використовувати препарат оральним шляхом у тих самих дозах, як і при внутрішньом'язовому введенні, так як біодоступність офлоксацину досягає 100%.

Форма випуску

Флакони з нейтрального скла марки НС-1. НС-2, УСП-1 закриті гумовими пробками під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50 і 100 мл.

Вторинна упаковка - картонна коробка.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5° до 25° С.

Термін придатності 

2 роки.

Написати огляд