Детоксол (порошок для приготування розчину для ВРХ)

Детоксол (порошок для приготування розчину для ВРХ)
Детоксол (порошок для приготування розчину для ВРХ)
Інгрідієнти: АДЕМЕТІОНІНУ 1,4-БУТАНДИСУЛЬФОНАТУ
Застосування: ІН’ЄКЦІЙНИЙ
Тип препарату: ВІТАМІННО-МІНЕРАЛЬНІ

Опис

Порошок – маса від білого до злегка жовтого кольору, вільна від сторонніх частинок.

Розчинник – прозора рідина від безбарвного до жовтого кольору, вільна від сторонніх частинок, із характерним запахом складників.

Приготований розчин – прозорий, вільний від сторонніх частинок, від злегка жовтого до жовтого кольору,  із характерним запахом складників.

Склад

1 флакон з порошком містить діючу речовину:

адеметіоніну 1,4-бутандисульфонату – 4,0 або 0,38 г.

Допоміжні речовини: L-лізин, натрію гідроксид, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості

Адеметіонін 1,4-бутандисульфонату – сіль адеметіоніну. Адеметіонін це натуральна амінокислота, що входить до складу всіх тканин і рідких середовищ організму. Бере участь у багатьох основних метаболічних процесах організму. Адеметіонін є донатором метильної групи в біологічних реакціях трансметилювання, активує транссульфурирування, є попередником фізіологічних тіолових сполук (цистеїну, таурину, глютатіону, коензиму А та ін.). Перенесення метильних груп (трансметилювання) адеметіоніну є важливим метаболічним процесом при будуванні фосфоліпідної мембрани клітин та відіграє роль у текучості мембран.

Адеметіонін здатний проникати через гематоенцефалічний бар’єр. Високі концентрації адеметіоніну впливають на процеси трансметилювання, які є дуже важливими у мозковій тканині, завдяки впливу на метаболізм катехоламінів (допаміну, адреналіну, норадреналіну), індоламінів (серотоніну, мелатоніну) та гістаміну. Глютатіон, найпотужніший антиоксидант у печінці, відіграє важливу роль у печінковій детоксикації. Адеметіонін підвищує рівень печінкового глютатіону у тварин з ураженням печінки.

Препарат має гепатопротекторну і антидепресивну дії, а також антиоксидантну, детоксікаційну, регенеруючу та антифіброзуючу дії.

Фолієва кислота та вітамін В12 є незамінними ко-нутрієнтами в метаболізмі та накопиченні адеметіоніну.

Біодоступность препарату при внутрішньом’язовому введені становить 96%.

Неметаболізований адеметіонін виводиться із сечею та фекаліями.

Показання до застосування

Лікування великої рогатої худоби при хронічному гепатиті, внутрішньопечінковому холестазі, жировій дистрофії, цирозі печінки, печінковій енцефалопатії, при токсичних ураженнях різної етіології, інфекційних та  інвазійних захворюваннях, що супроводжуються ураженням печінки, в періоди інтенсивного медикаментозного навантаження та для детоксикації печінки, пришвидшення регенерації гепатоцитів, для покращення відтоку жовчі, упередження жирового або фіброзного переродження печінки, нормалізації обміну речовин, профілактики та лікування у стресовий період, пришвидшення росту при відгодівлі тварин.

Спосіб застосування та дози

Порошок розчиняють у спеціальному розчиннику, що додається, безпосередньо перед застосуванням. Препарат (приготований розчин) вводять внутрішньовенно, за неможливості- внутрішньом’язово, одразу після приготування, тому що при зберіганні розчин не стабільний.  Температура приготованого розчину не повинна перевищувати 25 °С. Вводять в декілька місць весь вміст флакону на одну тварину 1 раз на добу.

Доза препарату складає один флакон (4,0 грами адеметіоніну 1,4-бутандисульфонату) на одну тварину.

Курс лікування становить 3 доби. В тяжких випадках, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини, курс лікування може становити - 5 діб.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Порушення обміну ціанкобаламіну та/або фолієвої кислоти в організмі тварин.

Не застосовувати препарат вагітним кішкам!

Застереження

У процесі роботи з препаратом необхідно обов'язково використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор, рукавички).

Не слід змішувати з лужними розчинами або розчинами, що містять іони кальцію!

При застосуванні препарату можливі такі побічні дії: діарея, реакції у місці введення, нездужання, депресивний стан, периферичні набряки, гіпертермія.

Форма випуску

Три скляних флакона з порошком по 4,0 г та 3 флакони (по 30 мл) з розчинником у картонній коробці.

Три скляних флакона з порошком по 0,38 г та 3 флакони (по 2,85 мл) з розчинником у картонній коробці.

Зберігання

Зберігати за температури від 10 °С до 25 °С у недоступному для дітей місці.

Порушення температурного режиму зберігання може знизити ефективність препарату або призвести до повного руйнування діючої речовини!

Термін придатності

2 роки.

Препарат на стадії реєстрації та не перебуває у вільному обігу на ринку!

Написати огляд